Autoryzowany Dealer Suzuki w Warszawie

SUZUKI SERWIS MOTO HORIZ

Jako użytkownicy samochodów chcecie Państwo zapewnić swoim pojazdom jak najlepszy serwis i obsługę. Szukacie solidnych i niezawodnych fachowców, którzy poradzą sobie z każdym problemem i awarią. Jednocześnie oczekujecie, aby mechanicy byli na bieżąco szkoleni i byli zorientowani w zmieniającym się szybko rynku części samochodowych oraz sposobach serwisowania i napraw samochodów. Jeżeli na pierwszym miejscu stawiacie Państwo wysoki standard obsługi połączony z japońską jakością i dobrą ceną, rekomendujemy usługi naszego serwisu samochodowego Suzuki, znajdującego się w firmie MOTO HORIZ Autoryzowany Dealer Marki Suzuki na ul. Trakt Brzeski 88 w Warszawie.

Japońska jakość serwisu samochodowego Suzuki

Naszym atutem jest przynależność do renomowanej sieci warsztatów samochodowych Suzuki Car Service, która funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od wielu lat. Autoryzacja solidnej japońskiej firmy gwarantuje pełen profesjonalizm oraz wysoki poziom świadczonych usług. Będąc częścią grupy Suzuki Car Service dysponujemy dostępem do nowoczesnej techniki diagnostycznej oraz do baz informacji technicznych o pojazdach. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, aktualizując swoją wiedzę w zakresie serwisowania i napraw samochodów. Dzięki efektywnej logistyce szybko i w łatwy sposób dostarczamy Państwu niezbędne części zamienne. Jakość naszych usług jest systematycznie kontrolowana w ramach systemu regularnych audytów i kontroli prowadzonych przez niezależne instytucje. Dzięki temu możemy zagwarantować niezmienną najwyższą jakość serwisu. Suzuki Car Service Warszawa Moto Horiz to profesjonalny serwis i obsługa dla Twojego auta.

Profesjonalne usługi - elektronika samochodowa

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową samochodów wszystkich marek.
Specjalizujemy się w klasycznych dziedzinach, takich jak: elektryka, elektronika czy serwisowanie samochodów z silnikami Diesla, ale także w mechanice pojazdowej.

Usługi z zakresu elektroniki i elektryki samochodowej rozpoczynamy zawsze od diagnostyki. Jeśli w aucie świeci się czerwona kontrolka lub są problemy z elektryką, na pewno je zidentyfikujemy i szybko rozwiążemy. Dodatkowo testujemy odpowiednimi urządzeniami akumulatory, aby pojazd w każdej sytuacji był w 100% gotowy do jazdy i nie zawiódł.

Oferujemy montaż i naprawę czujników cofania, a także obsługę elektrycznych systemów samochodowych, jak np. zapobiegających poślizgom czy wspierających hamowanie.

Mechanika pojazdowa - szybko i niezawodnie

Nasza oferta, to także fachowe usługi w zakresie ogólnych napraw mechanicznych. Zajmujemy się diagnostyką oraz naprawami, tymi zaplanowanymi jak i wynikającymi z niespodziewanych awarii i unieruchomień pojazdów.

W ramach mechaniki samochodowej oferujemy pełen zakres czynności dotyczący napraw silników, układu hamulcowego, układu chłodzenia, napędowego czy kierowniczego. Nasz wykwalifikowany personel zajmie się także usterkami układu paliwowego, wydechowego czy naprawą zawieszenia.

Wykonamy także kontrolę geometrii zawieszenia, wymienimy rozrząd, sprzęgło, amortyzator, pompę paliwa i inne części niezbędne do dalszego prawidłowego użytkowania pojazdu. Oferujemy także swoje usługi w zakresie wymiany olejów, płynów i wszelkich filtrów i pasków w samochodzie.

Fachowe przeglądy, serwis opon i szyb

Przeprowadzamy obowiązkowe okresowe, jak i realizowane na Państwa życzenie przeglądy techniczne, często proponowane w specjalnych, promocyjnych cenach.

Serwisujemy szyby i opony wszystkich pojazdów. Zapewniamy odpowiedni dobór i montaż opon, uwzględniający zalecenia producentów. Nasi doświadczeni wulkanizatorzy dzięki dobrze zrealizowanej usłudze wymiany gwarantują Państwu bezpieczeństwo jazdy i odpowiednio długą żywotność opon.

Proponujemy też wyważenie kół oraz naprawę opon czy prostowanie felg. Serwis szyb to przede wszystkim szybka i fachowa wymiana szyby (przedniej, bocznej czy tylnej). Wymieniamy też szkła lusterek.

Usługi blacharsko-lakiernicze, klimatyzacja

Dysponujemy serwisem blacharsko-lakierniczym, który zapewnia szybką i profesjonalną pomoc, także w przypadku poważniejszych problemów wymagających napraw tego typu.

Likwidujemy bezgotówkowo szkody komunikacyjne praktycznie w każdym zakładzie ubezpieczeń. Na czas naprawy udostępniamy pojazdy zastępcze z naszej floty. Zajmujemy się także serwisowaniem klimatyzacji.

Oferujemy czyszczenie, odgrzybianie i napełnianie klimatyzacji, wymianę filtra kabinowego i osuszacza. Na Państwa życzenie wprowadziliśmy również usługę czyszczenia i ozonowania samochodu, która eliminuje 99,99% procent wszystkich patogenów.


Oferta usług proponowanych przez nasz serwis samochodowy Suzuki jest bardzo szeroka. Świadczymy wysokiej jakości naprawy w dobrej cenie, z użyciem najlepszych części. Państwa samochody serwisować będą doświadczeni i wykwalifikowani mechanicy.

Zapraszamy do naszego serwisu samochodowego Suzuki na ul. Trakt Brzeski 88 w Warszawie (lokalizacja w firmie MOTO HORIZ Autoryzowany Dealer Marki Suzuki). Gwarantujemy japońską jakość serwisu i obsługi na polskim rynku motoryzacyjnym.

Zapraszamy do kontaktu

Powrót Dlaczego warto serwisować auta u nas?