Autoryzowany Dealer Suzuki w Warszawie

SERVICE MOTO HORIZ - sprawdzona, japońska jakość

Każdy, nawet najlepszy samochód, wymaga regularnych przeglądów i serwisowania. Zdarza się, że potrzebna jest wymiana zużytych części, serwis opon czy kompleksowy remont silnika. Wielu właścicieli samochodów uważa, że nie ma znaczenie z jakiego warsztatu skorzystają. Liczy się dla nich jedynie niska cena, która najczęściej oznacza również niską jakość. Rezygnują z autoryzowanych warsztatów, bo kojarzą je z wysoką ceną. Warto zmienić myślenie i wybrać serwis samochodowy Suzuki SERVICE MOTO HORIZ. Pracujący w nim specjaliści są stanie poradzić sobie z każdą, nawet najtrudniejszą awarią, doradzić w kwestii związanej z samochodem. Warto im zaufać, bo dobry serwis oznacza sprawne i bezpieczne auto.

Dlaczego warto wybrać Suzuki SERVICE MOTO HORIZ?

Serwis Suzuki SERVICE MOTO HORIZ zatrudnia najlepszych fachowców, którzy na bieżąco szkolą się i podnoszą swoją wiedzę. Kierownictwo bardzo dużą rolę przykłada do cyklicznych szkoleń mechaników. Wiedzą, że specjalistyczna wiedza pozwala bezbłędnie zdiagnozować awarię oraz uniknąć problemów w czasie jej naprawy. Rynek samochodowy nieustannie się rozwija, powstają nowe technologie oraz nowe modele serwisowania i naprawy samochodów. Mechanicy zdają sobie sprawę, że nie można bazować na wiedzy zdobytej kilka lat temu, ponieważ szybko staje się nieaktualna. MOTO HORIZ w Warszawie łączy w sobie japońską jakość, precyzję oraz atrakcyjną, adekwatną do obsługi, cenę. Dzięki tym cechom można mieć pewność, że samochód trafi w najlepsze ręce.Serwis Moto Horiz ma wiele cech, które wyróżnia go na tle konkurencji, jest to m.in.:
 • Pełen profesjonalizm wynikający z przynależności do renomowanej sieci warsztatów samochodowych Suzuki Car Service,
 • Usługi świadczone na bardzo wysokim poziomie, z dbałością na najmniejsze detale,
 • Wysoki standard obsługi klienta, 
 • Dostęp do nowoczesnych technik diagnostycznych,
 • Dostęp do dedykowanych do obsługi danej marki narzędzi, często niedostępnych na rynku,
 • Oryginalne części przeznaczone dla danego modele samochodu, które cechuje trwałość i odporność na zużycie,
 • Dostęp do baz informacji technicznych o pojazdach,
 • Błyskawiczny czas dostarczania potrzebnych części zamiennych,
 • Usługa door-to-door, niezbędna w obecnych czasach, pozwalająca ograniczyć kontakty do niezbędnego minimum.

Aby zagwarantować najwyższą jakość usług, serwis jest systematycznie kontrolowany, podlega audytom prowadzonym przez niezależne instytucje. Pracownicy podlegają stałej kontroli, a serwis spełnia rygorystyczne normy. Nie ma w nim miejsca na bylejakość, niedbalstwo czy niską jakość.

Co oferuje Suzuki SERVICE MOTO HORIZ?

Serwis samochodowy świadczy różnorodne usługi dla samochodów wszystkich marek. Skorzystać można z usług w takich dziedzinach jak:

 • elektronika
 • elektryka
 • mechanika pojazdowa
 • serwisowanie samochodów z silnikiem Diesla

Wszystkie prace poprzedzone są dokładną diagnostyką, która pomaga znaleźć przyczynę usterki oraz szybko ustalić najlepsze rozwiązanie. Tworzony jest kosztorys, dzięki temu klient wiem, z jakim kosztami musi się liczyć. Pracownicy Suzuki SERVICE MOTO HORIZ wykonują wszelkie naprawy, mogące wystąpić w aucie. Naprawiają silniki, układy hamulcowe, układy chłodzenia, a także usterki związane z układem zawieszenia, układem paliwowym czy wymianą rozrządu. W razie potrzeby służą pomocą przy kontroli geometrii zawieszenia oraz wymiany płynów. Serwis Suzuki SERVICE MOTO HORIZ prowadzi również przeglądy techniczne, które pomagają sprawdzić bezpieczeństwa auta oraz wykryć ewentualne usterki. Można także skorzystać z oferty doboru i montażu opon, prostowania felg oraz serwisu szyb. Inne oferowane usługi to blacharstwo i naprawa klimatyzacji oraz bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych. Klienci mogą otrzymać samochód zastępczy na czas naprawy. W razie potrzeby można również skorzystać z możliwość holowania samochodu do warsztatu. Nowością jest usługa ozonowania samochodu, która w ostatnim czasie cieszy się rosnącą popularnością. Zakres usług jest bardzo szeroki, dzięki temu w jednym miejscu można dokonać napraw z różnych dziedzin mechaniki. To bardzo wygodne, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Co bardzo istotne, serwis oferuje częste akcje promocyjne oraz rabaty dla stałych klientów.

Suzuki SERVICE MOTO HORIZ – wysoka jakość w rozsądnej cenie

Korzystanie z oferty serwisu Suzuki SERVICE MOTO HORIZ jest pod wieloma względami opłacalne. Mimo że cena za usługi początkowo może wydać się wyższa, to szybko się zwraca. Korzystając z oferty serwis, można liczyć nie tylko na oryginalne, wysokiej jakości części, ale również na uzyskanie dobrej ceny w razie ewentualnej sprzedaży samochodu. Osoby, chcące kupić używany samochód sprawdzają, czy był serwisowany w oryginalnym serwisie. Jest to gwarancją, że auto jest zadbane i w dobrej kondycji, a części nie pochodzą z niewiadomego źródła. Samochody serwisowane w Moto Horiz mają pełną historię napraw i przeglądów, co również ułatwia usunąć ewentualnej usterki. Cennik jest ogólnie dostępny, dlatego można sprawdzić cenę części  i ustalić kosztorys naprawy auta. W serwisie w Warszawie (Wawer) wszystkie ceny są jasne i przejrzyste, nie ma ukrytych kosztów. Dostępne części i oleje spełniają wymagania producentów, nie ma obawy, że słabej jakości części uszkodzą ważne podzespoły w samochodzie i zmuszą kierowców  do kolejnych, kosztownych napraw. Serwis daje gwarancje na części i wykonywane usługi. To bardzo ważne, dlatego nie warto się zastawiać, tylko oddać auto w ręce najlepszych specjalistów.

Powrót Japońska jakość serwisu