Autoryzowany Dealer Suzuki w Warszawie

SUZUKI Service Moto Horiz

Japońska jakość serwisu samochodowego Suzuki

Naszym atutem jest przynależność do renomowanej sieci warsztatów samochodowych Suzuki, która funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od wielu lat. Autoryzacja solidnej japońskiej firmy gwarantuje pełen profesjonalizm oraz wysoki poziom świadczonych usług. Dysponujemy dostępem do nowoczesnej techniki diagnostycznej oraz do baz informacji technicznych o pojazdach.

Więcej Dlaczego warto?
Suzuki

Covid-19

W dobie kryzysu wywołanego epidemią koronawirusa spotykamy się z nowymi wyzwaniami, z jakimi dotychczas nie mieliśmy do czynienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów ASO Suzuki Moto Horiz Warszawa przygotował specjalną ofertę czyszczenia i ozonowania samochodu pomagającą w walce wirusem COVID-19

Czy ozonowanie jest skuteczne?

Według badań przeprowadzonych podczas poprzedniej epidemii koronawirusa SARS (H51N1) ozonowanie skutecznie zabijało 99.999% patogenów. Naukowcy zakładają, że w przypadku obecnego wirusa skuteczność jest na podobnym poziomie.

Usługa Door To Door

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów i naszych pracowników, oferujemy Państwu usługę door-to-door, dzięki której kontakty zostaną ograniczone do minimum.

Czy usługa dotyczy tylko marek Suzuki?

Nie. Ofertę kierujemy do wszystkich klientów, niezależnie od marki samochodu jaki posiadają.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami

+48 (22) 419 97 73

serwis@horiz.pl

Cena

Dla klientów naszego serwisu przy naprawie lub przeglądzie
ozonowanie gratis.
Pozostali klienci ozonowanie od 145 zł.

Jestem zainteresowany

Wymiana opon

Odpowiedni dobór i montaż opon musi uwzględniać zalecenia producentów wszystkich marek samochodów. Korzystając z usług serwisu Suzuki Moto Horiz Warszawa mają Państwo pewność najwyższej jakości usług uwzględniających wszelkie wytyczne takie jak:

  • konstrukcję ogumienia,
  • rozmiar
  • wszystkie indeksy homologacji oraz kategorie użytkowania opony

Dobrze wykonany procesu wymiany opon zapewni bezpieczneństwo oraz przedłuzy żywotność instalowanego ogumienia.

Wymiana opon
Usługa Samochody osobowe
Ceny brutto
Do 16'' 17'' 18'' Od 19''
STAL/ALU ALU ALU ALU
Wymiana opon z wyważeniem 4 szt. 185 zł 300 zł
Wymiana kół z wyważeniem 4 szt. 110 zł 150 zł
Przechowalnia opon/kół (sezon) 4 szt. 100 zł 140 zł
Utylizacja opony 1 szt. 8 zł
Umów wizytę

Oferty Specjalne Serwisu Suzuki Moto Horiz Warszawa

Moto Horiz to nie tylko sprzedaż samochodów, ale też pomoc na wypadek kłopotów, jakie mogą Cię spotkać. Nasza oferta serwisowa zawiera szereg udogodnień z jakich możesz korzystać zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po nim.

Akcje serwisowe

Dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo

Dowiedz się więcej

Przegląd ekonomiczny 4 plus

Idealna oferta dla samochodów starszych niż 4 lata

Dowiedz się więcej

Service Care 3+2

3 lata gwarancji i 2 lata ubezpieczenia kosztów napraw

Dowiedz się więcej

Program serwisowy Suzuki

Specjalne zniżki po okresie gwarancyjnym

Dowiedz się więcej

Dodatkowe akcesoria

Upiększ swoje auto firmowymi akcesoriami

Dowiedz się więcej

Serwis blacharsko-lakierniczy

Szybka pomoc blacharsko lakiernicza

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10, 01-378 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 44662, NIP 5240307031, kapitał zakładowy 21 000 000 zł (tel. 22 329 41 00) („SMP”) oraz Horiz Management Sp. z o.o. działającą pod nazwą handlową „Moto Horiz” Autoryzowany salon i serwis Suzuki, z siedzibą w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski 88, 05-077 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000603711, NIP 9522144010, kapitał zakładowy 50000 zł (tel. 22 419 97 70) („Moto Horiz”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania powszechnie obowiązujących przepisów prawa polskiego i unijnego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymywania zamówionych materiałów i informacji („Informacje Suzuki”). Państwa dane będą przetwarzane w celu przygotowywania i dostarczania Informacji Suzuki. Prosimy pamiętać, że Informacje Suzuki mogą być wysyłane przez automatyczne systemy wywołujące oraz z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Państwa dane osobowe mogą być wykorzystywane także dla celów analitycznych i statystycznych lub w celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami przez SMP i Moto Horiz oraz w celu marketingu produktów i usług Suzuki – w ramach prawnie dozwolonego i uzasadnionego interesu administratora danych osobowych (tj. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), a do dnia 25 maja 2018 r. – art. 23 ust. 1 pkt 5) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).

Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia wzajemnego kontaktu w zakresie Informacji Suzuki bądź do czasu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych w celach marketingowych (w zależności co nastąpi wcześniej), a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa i/lub do upływu terminu przedawnienia ewentualnych roszczeń związanych z przekazanymi Informacjami Suzuki.

W przypadku Informacji Suzuki odbiorcami Państwa danych mogą być wybrani pracownicy SMP i Moto Horiz a także zewnętrzni dostawcy usług (np. podmioty zajmujące się ubezpieczeniem i finansowaniem nabycia samochodów, drukarnie, dostawcy usług IT, call center, kurierzy, podmioty świadczące usługi logistyczne), w zakresie w jakim biorą oni udział w procesie przygotowywania i wysyłania Informacji Suzuki. W przypadku działań marketingowych odbiorcami danych mogą być dodatkowo autoryzowani sprzedawcy lub autoryzowane stacje obsługi Suzuki, domy mediowe, agencje reklamowe, podmioty świadczące usługi marketingowe (w tym ich wybrani pracownicy i współpracownicy), w zakresie w jakim biorą udział w działaniach marketingowych Suzuki.

Zwracamy uwagę, iż definicja odbiorców danych zawarta w RODO jest bardzo szeroko, stąd tak szeroki zakres potencjalnych odbiorców został opisany powyżej. Tym niemniej Państwa dane będą przekazywane jedynie tym osobom i podmiotom, które zgodnie z prawem będą uprawnieni otrzymywać takie dane. Zaznaczamy także, iż Państwa dane nie będą udostępniane przez SMP i Moto Horiz jakimkolwiek podmiotom trzecim w celu wysyłania Państwu niezamówionych ofert handlowych tych podmiotów.

Macie Państwo prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z uwagi na Państwa szczególną sytuację lub w celach marketingu bezpośredniego, a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

W przypadku danych osobowych przetwarzanych przez SMP i Moto Horiz mogą Państwo wysłać wiadomość na adres: dane.osobowe@suzuki.com.pl oraz biuro@horiz.pl. Kontakt do Inspektora Danych Osobowych Suzuki Motor Poland: inspektor@suzuki.com.pl (dotyczy okresu po dniu 25 maja 2018 r.). Podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowią do dnia 25 maja 2018 r. art. 23 ust. 1 pkt 1, 2 i 5 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych a po tym dniu art. 6 ust. 1 lit. a) b) i f) RODO.

W razie uznania, że doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w szczególności w państwie członkowskim swojego zwykłego pobytu, swojego miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.