Autoryzowany Dealer Suzuki w Warszawie

O firmie

Suzuki Moto Horiz Warszawa (nazwa Spółki Horiz Management Sp. z o.o.), jest nowym dealerem Suzuki Motor Poland. Spółka należy do małżeństwa Jolanty i Roberta Zaklika. Doświadczenie nabyte w swojej karierze zawodowej przez Roberta i Jolantę Zaklika, pozwoliła na budowę całkowicie nowego konceptu dealerskiego, budując nowoczesny obiekt dla potrzeb salonu i serwisu samochodowego SUZUKI. Pomysł na spółkę zrodził się w marcu 2016 roku. Od tego dnia rozpoczęły się prace koncepcyjne i projektowe. Na jesieni 2018 roku rozpoczęto budowę salonu i serwisu, choć wejście do branży nie było łatwe, właścicielom firmy – udało się zrealizować pomysł i poniekąd marzenia, startując z nowym obiektem 21 kwietnia 2019r.

Salon Suzuki

Robert Zaklika

Od lat związany z motoryzacją. Rozpoczynał swoją karierę od pracy jako mechanik, wspinając się po szczeblach kariery motoryzacyjnej, głównie w grupie koncernu Mercedes Benz (później Daimler Benz oraz Spółek Sobiesława Zasady). Karierę związaną z zarządzaniem, rozpoczął w różnych Spółkach kapitałowych, w tym PKN Orlen, PZU, Alior Bank, Krosno Glass i inne, która to pozwoliła mu na obiektywne spojrzenie na nowy biznes. Doświadczenie ekonomiczne, poparte wykształceniem (studia ekonomiczne, MBA), ułatwiło w odpowiedniej ocenie nowego biznesu.

Jolanta Zaklika

Z wykształcenia ekonomista i prawnik (MBA), swoimi kompetencjami uzupełnia cały biznes ASO Suzuki. Wsparcie merytoryczne, prawne, w zakresie działalności, jak również finansów, daje gwarancję należytych działań, jakie Spółka przedsięwzięła. Unikalna wiedza operacyjna na pograniczu prawa i ekonomii, jest komponentem, który pozwala na odpowiednie wskazanie prawidłowej ścieżki działania Spółki.


Robert Zaklika pełni rolę menedżera salonu. Zarządza sprzedażą samochodów i serwisem. Żona Jolanta jest zaangażowana w część marketingową, PR oraz finansowanie i ubezpieczenia.