Autoryzowany Dealer Suzuki w Warszawie

Oryginalne akcesoria Suzuki

Dzięki bogatej ofercie oryginalnych akcesoriów Suzuki, Twoje auto może wyglądać jeszcze atrakcyjniej. W tabeli prezentujemy katalogi akcesoriów dla wszystkich dostępnych u nas modeli. Zapraszamy do naszego salonu Suzuki Moto Horiz Warszawa gdzie dobiorą Państwo najlepsze akcesoria do swojego samochodu.

Ignis

Akcesoria 2019

Swift

Akcesoria 2017

Swift Sport

Akcesoria 2017

Nowy Jimny

Akcesoria 2019

Sx4 S-Cross

Akcesoria 2016

Vitara

Akcesoria 2018

Pozostałe katalogi

Życie to podróż
Kolekcja odzieży Suzuki 2019

Jedni żyją w pośpiechu, inni próbują zwalniać, ja idę przez życie swoim własnym tempem. Wyznacza je rytm mojego serca, które bije dla przygody, oraz marki, która idealnie wpasowuje się w moją osobowość.

pobierz

Akcesoria samochodowe
Grand Vitara 2014

W niniejszym katalogu odkryjesz wszystkie dodatkowe akcesoria, które pomogą dodać Twojej Grand Vitarze odrobinę charakteru.

pobierz

Akcesoria samochodowe
Suzuki Splash 2014

Twój Splash powinien wyglądać dobrze. Nie musi on być aż tak elegancki, jak kierowca za kółkiem, ale musi się dopasować. Splash oferuje zapierający dech wystrój w przystępnych cenach.

pobierz

Akcesoria samochodowe
Suzuki Alto 2009

Lubisz prędkość, ale nie pośpiech, aktywność lecz nie gorączkowość. Wolisz zatrzymać wzrok na czymś lekkim dla oka niż pretensjonalnych ozdobnikach. Suzuki Alto to idelany samochód dla Ciebie.

pobierz

Akcesoria samochodowe
Grand Vitara 2008

Jedyna w swoim rodzaju Suzuki Grand Vitara łączy siłę i przestronność modelu SUV ze stylowością i poręcznością samochodu rodzinnego. Dodatkowe akcesoria to elegancka stylizacja, udogodnienia lub większa pakowność Grand Vitary.

pobierz

Akcesoria samochodowe
Suzuki Splash 2008

Bez względu na to, czy stawiasz czoło miejskiej przygodzie wraz z rodziną, czy samotnie, oferta akcesoriów pozwoli uczynić Suzuki Splash idealnym kompanem każdej podróży.

pobierz

Akcesoria samochodowe
SX-4 Classic 2006

Własny styl. I to w jakim guście! Z atrakcyjnym wzornictwem i nowoczesną techniką. Są to atuty dostarczające niezapomnianych wrażeń w czasie jazdy.

pobierz

Akcesoria samochodowe
SX-4 Sedan 2005

SX4 Sedan jest idealnym samochodem rodzinnym dla osób wysoce ceniących sobie komfort. Przyjemność jazdy w połączeniu z przestronnym wnętrzem tworzą solidną podstawę dla różnorodnych przejawów aktywności.

pobierz

Zapraszamy do kontaktu