Autoryzowany Dealer Suzuki w Warszawie

Suzuki Nowy Swift

Nowy Suzuki Swift

W czwartej odsłonie kultowy hatchback Suzuki ewoluuje w wyrafinowany, inteligentny kompaktowy samochód z wyrazistym designem. Swift został wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa i jest napędzany nowym silnikiem z napędem hybrydowym, więc daje jeszcze większą radość z naprawdę oszczędnej jazdy.

Swift - front
Swift - front
Swift - tył

Innowacyjny układ napędowy

Dane techniczne

Nowa jednostka benzynowa, o pojemności 1,2 litra gwarantuje jeszcze większą oszczędność paliwa i zmniejszoną emisję spalin przy wyższym momencie obrotowym uzyskiwanym w jeździe z niskimi prędkościami. Silnik współpracuje z hybrydowym napędem SHVS, który podczas zwalniania lub hamowania przekształca energię kinetyczną w elektryczną i magazynuje ją w akumulatorze litowo-jonowym. Podczas przyspieszania silnik dzięki temu jest wspomagany dodatkowym momentem obrotowym.

Pełne dane techniczne
 • Komfortowa skrzynia CVT
 • Dostępna w wersji Premium Plus i Elegance
 • Oszczędny i dynamiczny silnik 1.2
 • Zużycie paliwa od 3,8 l/100km
 • Innowacyjna platforma nowej generacji
 • Sztywne i lekkie nadwozie
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa
 • Nowe rozwiązania na pokładzie
 • Tylne czujniki parkowania
 • Standard w każdej wersji wyposażenia
 • Reflektory LED (światła mijania i drogowe)
 • Standard w każdej wersji wyposażenia
 • System multimedialny ekranem i nawigacją 9''
 • Kamera cofania w każdej wersji wyposażenia
 • Smart Hybrid Vehicle by Suzuki(SHVS)
 • Technologia "mild hybrid" w standardzie
 • Komfortowa i przestronna kabina pasażerska
 • Sportowa kierownica

Nowy Swift już od 80900 zł

Cennik Nowy Swift

2024

2023

ModelWyposażenieSpalanie (l/100km)PaliwoCena detaliczna
1.2 DualJet mild Hybrid 2WD 5MTElegance4,4-4,4Pb9590 900,00 zł
1.2 DualJet mild Hybrid 2WD 5MTPremium Plus4,4-4,4Pb9586 900,00 zł
1.2 DualJet mild Hybrid 2WD 5MTPremium4,4-4,4Pb9580 900,00 zł
1.2 DualJet mild Hybrid 2WD CVTPremium Plus4,7-4,7Pb9593 900,00 zł
1.2 DualJet mild Hybrid 2WD CVTElegance4,7-4,7Pb9597 900,00 zł

Brak samochodów w tym roczniku

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji samochodu następuje w umowie jego sprzedaży.
Pakiet ubezpieczeń Suzuki

Pakiet ubezpieczeń Suzuki Insurance

Dowiedz się więcej

5 lat ochrony serwisowej

Teraz 5 lat ochrony serwisowej

Dowiedz się więcej

Rozwiązania na miarę modelu kultowego

Wyposażenie

Nowy Swift jest oferowany w trzech wersjach wyposażenia. Dostępne we wszystkich wersjach wyposażenia tylne czujniki parkowania oraz kamera cofania ułatwiają manewrowanie. Adaptacyjny tempomat ACC sprawia, że każda podróż staje się bardziej komfortowa, a reflektory LED (dla świateł mijania i drogowych) zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach. Wyposażenie standardowe obejmuje także nowy system multimedialny z 9-calowym ekranem i funkcją nawigacji i funkcją bezprzewodowego połączenia ze smartfonem (Apple CarPlay i Android Auto). Nowy Swift otrzymał również zaawansowane systemy asystujące, między innymi: układ reagowania przedkolizyjnego DSBS II, monitor martwego pola BSM, ostrzeżenie o ruchu poprzecznym podczas z tyłu pojazdu - RCTA i wiele więcej.

Premium

Bezpieczeństwo
Komfort
Nadwozie

Interesująca gama kolorów

Kolory nadwozia

Do wyboru są wersje z nadwoziem w jednym kolorze (9 różnych lakierów) oraz 4 odmiany dwukolorowe, z kontrastowych dachem. Gama lakierów obejmuje dwa, zupełnie nowe kolory: Cool Yellow Metallic - niezwykły odcień żółtego, inspirowany najnowocześniejszą technologią - oraz Frontier Blue Pearl Metallic - niebieski perłowy lakier, który dzięki metodzie trójwarstwowego lakierowania, zachwyca niepowtarzalną głębią.

Lakiery metaliczne

Lakiery metaliczne 2-tone