Autoryzowany Dealer Marki Suzuki

Standard w górę

Zrób coś dla siebie i przesiądź się na wyższy standard z Suzuki

Vitara

Vitara hybrid

Sx4 S-Cross

Scross hybrid

W modelach Vitara i SX4 S-Cross kryją się niezawodne i oszczędne silniki BOOSTERJET z układem "mild hybrid", a także wszechstronny i niezawodny napęd na cztery koła ALLGRIP, dostępny jako opcja. Dzięki nowoczesnym i sprawdzonym systemom bezpieczeństwa oba modele otrzymały maksymalne noty w testach zderzeniowych.

Już w podstawowej wersji wyposażenia Comfort Plus oferują takie udogodnienia, jak: światła LED, tempomat adaptacyjny (ACC), klimatyzacja automatyczna, funkcja automatycznego włączania świateł i wycieraczek. W wyższych wersjach znajdziemy m.in.: multimedialne centrum rozrywki, kamerę cofania, nawigację 3D i system elektronicznego kluczyka.

Poznaj hybrydową Vitarę

Silnik 1.4 BOOSTERJET w połączeniu z układem "mild hybrid" pozwala oszczędzić nawet 20% paliwa i jest przyjazy dla środowiska - emituje o 19-20% mniej dwutlenku węgla*. To jeden z niewielu samochodów z układem hybrydowym dostępnym w połączeniu z opcjonalnym napędem na cztery koła ALLGRIP.

*w porównaniu z wersją bez układu hybrydowego, pomiar wg normy NEDC

Suzuki Vitara

Bogate wyposażenie

Reflektory LED

Dla świateł mijania i drogowych.

ALLGRIP Select

Napęd na cztery koła z możliwością wyboru trybu jazdy
(auto, sport, snow, lock)

Silniki BOOSTERJET

gama dynamicznych i oszczędnych, turbodoładowanych silników
o mocy 111 i 140 KM.

System
multimedialny

Interaktywny system multimedialny z ekranem dotykowym oraz funkcją podłączenia telefonu.

Tempomat

Tempomat z ogranicznikiem prędkości.

Automatyczna
klimatyzacja

Klimatyzacja automatyczna z filtrem przeciwpyłkowym.

Kamera
cofania

Kamera cofania dla bezpieczeństwa i wygody manewrowania.

Cennik detaliczny

Silnik
Napęd
Skrzynia biegówS. biegów
Wersja wyposażenia
Comfort Plus Premium Elegance Elegance Sun
1.4 BO OSTERJET 48V SHVS
2WD
6MT
79 900 zł 85 900 zł 93 900 zł -
4WD
- 94 900 zł 102 900 zł 107 900 zł

Dopłata do lakieru metalicznego jednokolorowego: 2290 zł
Dopłata do lakieru dwukolorowego: 3290 zł

Jestem zainteresowany

Poznaj hybrydowego SX4 S-Cross

Pod maską Suzuki SX4 S-CROSS kryje się połączenie niezawodnego i dynamicznego silnika 1.4 BOOSTERJET z układem "mild hybrid". Nowe rozwiązanie wspomaga silnik spalinowy podczas ruszania i przyspieszania. Dzięki temu samochód zużywa nawet o 21% mniej paliwa i emituje mniejsze ilości dwutlenku węgla*.

*w porównaniu z wersją bez układu hybrydowego, pomiar wg normy NEDC

Suzuki SX4 S-Cross

Bogate wyposażenie

Reflektory LED

Dla świateł mijania i drogowych.

ALLGRIP Select

Napęd na cztery koła z możliwością wyboru trybu jazdy
(auto, sport, snow, lock)

Silniki BOOSTERJET

Dynamiczny i oszczędny, turbodoładowany silnik 1.4 BOOSTERJET.

System
multimedialny

Interaktywny system multimedialny z ekranem dotykowym oraz funkcją podłączenia telefonu.

Tempomat

Tempomat z ogranicznikiem prędkości.

Automatyczna
klimatyzacja

Klimatyzacja automatyczna z filtrem przeciwpyłkowym.

Kamera
cofania

Kamera cofania dla bezpieczeństwa i wygody manewrowania.

Cennik detaliczny

Silnik
Napęd
Skrzynia biegówS. biegów
Wersja wyposażenia
Comfort Plus Premium Elegance
1.4 BOOSTERJET 48V SHVS
2WD
6MT
81 900 zł 87 900 zł 93 900 zł
4WD
- 94 900 zł 100 900 zł

Dopłata do lakieru metalicznego jednokolorowego: 2290 zł

Jestem zainteresowany

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10, 01-378 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 44662, NIP 5240307031, kapitał zakładowy 21 000 000 zł (tel. 22 329 41 00) („SMP”) oraz Horiz Management Sp. z o.o. działającą pod nazwą handlową „Moto Horiz” Autoryzowany salon i serwis Suzuki, z siedzibą w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski 88, 05-077 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000603711, NIP 9522144010, kapitał zakładowy 50000 zł (tel. 22 419 97 70) („Moto Horiz”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania powszechnie obowiązujących przepisów prawa polskiego i unijnego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymywania zamówionych materiałów i informacji („Informacje Suzuki”). Państwa dane będą przetwarzane w celu przygotowywania i dostarczania Informacji Suzuki. Prosimy pamiętać, że Informacje Suzuki mogą być wysyłane przez automatyczne systemy wywołujące oraz z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Państwa dane osobowe mogą być wykorzystywane także dla celów analitycznych i statystycznych lub w celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami przez SMP i Moto Horiz oraz w celu marketingu produktów i usług Suzuki – w ramach prawnie dozwolonego i uzasadnionego interesu administratora danych osobowych (tj. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), a do dnia 25 maja 2018 r. – art. 23 ust. 1 pkt 5) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).

Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia wzajemnego kontaktu w zakresie Informacji Suzuki bądź do czasu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych w celach marketingowych (w zależności co nastąpi wcześniej), a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa i/lub do upływu terminu przedawnienia ewentualnych roszczeń związanych z przekazanymi Informacjami Suzuki.

W przypadku Informacji Suzuki odbiorcami Państwa danych mogą być wybrani pracownicy SMP i Moto Horiz a także zewnętrzni dostawcy usług (np. podmioty zajmujące się ubezpieczeniem i finansowaniem nabycia samochodów, drukarnie, dostawcy usług IT, call center, kurierzy, podmioty świadczące usługi logistyczne), w zakresie w jakim biorą oni udział w procesie przygotowywania i wysyłania Informacji Suzuki. W przypadku działań marketingowych odbiorcami danych mogą być dodatkowo autoryzowani sprzedawcy lub autoryzowane stacje obsługi Suzuki, domy mediowe, agencje reklamowe, podmioty świadczące usługi marketingowe (w tym ich wybrani pracownicy i współpracownicy), w zakresie w jakim biorą udział w działaniach marketingowych Suzuki.

Zwracamy uwagę, iż definicja odbiorców danych zawarta w RODO jest bardzo szeroko, stąd tak szeroki zakres potencjalnych odbiorców został opisany powyżej. Tym niemniej Państwa dane będą przekazywane jedynie tym osobom i podmiotom, które zgodnie z prawem będą uprawnieni otrzymywać takie dane. Zaznaczamy także, iż Państwa dane nie będą udostępniane przez SMP i Moto Horiz jakimkolwiek podmiotom trzecim w celu wysyłania Państwu niezamówionych ofert handlowych tych podmiotów.

Macie Państwo prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z uwagi na Państwa szczególną sytuację lub w celach marketingu bezpośredniego, a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

W przypadku danych osobowych przetwarzanych przez SMP i Moto Horiz mogą Państwo wysłać wiadomość na adres: dane.osobowe@suzuki.com.pl oraz biuro@horiz.pl. Kontakt do Inspektora Danych Osobowych Suzuki Motor Poland: inspektor@suzuki.com.pl (dotyczy okresu po dniu 25 maja 2018 r.). Podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowią do dnia 25 maja 2018 r. art. 23 ust. 1 pkt 1, 2 i 5 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych a po tym dniu art. 6 ust. 1 lit. a) b) i f) RODO.

W razie uznania, że doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w szczególności w państwie członkowskim swojego zwykłego pobytu, swojego miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.